عکس ها

سادات امامزاده علی

  • اقامتگاه بوم گردی روح الله پوش درسرفاریاب استان کهگیلویه وبویراحمد قرار دارد. این خانه ی بومی به سبک و معماری کاملا سنتی ساخته شده است. دیوار های کاهگلی و در و پنجره های چوبی آن حس زندگی در زمان های دور را به گردشگرانش می بخشد.
  • این خانه بومی کاهگلی ۱۰باب اتاق دارد و فقط می تواند پذیرای گروه های ۳و۵ نفر باشد. تمامی اتاق های این اقامتگاه به صورت سنتی و دارای سرویس کف خواب هستند. سرویس بهداشتی و حمام نیز به صورت مشترک در محوطه اقامتگاه قابل استفاده می باشد. از دیگر امکانات و خدمات ارائه شده در این اقامتگاه سنتی عبارتند از یک سالن غذاخوری عمومی، سرویس دهی اینترنت،دستگاه های بازی پلی۲، سیستم های سرمایشی و گرمایشی شامل بخاری چوبی، اسپیلت و بخاری نفتی، آشپزخانه و یخچال مشترک.
  • شما گردشگران عزیز با اقامت در این بوم گردی می توانید با هنماهنگی قبلی با پرسنل این مجموعه طعم لذیذ انواع غذاهای محلی نظیر آبگوشت، اشکنه، کشک بادمجان، کاله جوش، کارده و قورمه سبزی را بچشید که تماما با مواد اولیه محلی و ارکانیک همین منطقه تهیه و طبخ شده اند.
  • در صورتی که میهمانان تمایل داشته باشند از جاذبه های اطراف اقامتگاه دیدن نمایند و به راهنما نیاز داشته باشند لیدر محلی اضر در این اقامتگاه آن ها را راهنمایی خواهد کرد. ( با هزینه جداگانه )
  • سرفاریاب درجنوب غربی ایران واقع شده که ازچهارجهت غرب، جنوب شرقی و جنوب غربی توسط رشته کوه ها احاطه شده و درختان بسیار زیبا و چشم نوازی دارد که گردشگران زیادی را برای تفریحاتی چون اسب سواری، موتور سواری و کوه نوردی به سمت خود جذب می کند. این منطقه محل مناسبی برای رصد ستارگان می باشد، آسمان این منطقه حتی برای چشمان غیر مسلح جهت رصد ستارگان مناسب می باشد.
  • از جاذبه های گردشگری این منطقه می توان به کوه نور، سدشرابگرو، روستای قدیمی سادت امام زاده علی(ع)، اشاره کرد که همه ساله گردشگران داخلی و خاریجی زیادی به سمت خود جذب می کند.
  • غار زیبای نزل جوغانه سرفاریاب نیز که در فاصله ۱۵ کیلومتری ازسرفاریاب قرار دارد، دارای چشم اندازی بسیار زیبا از طبیعت است.